О Фондацији О Црниловићу Галерија Радови Тестови Контакт Линкови

 

ТАКМИЧЕЊА

 

 

Резултати смотре и такмичења талената у 2017. години

Р. бр.

Име и презиме

Школа

Предмет, тема, ментор

Регионална смотра

Републичка смотра

1.

Сретен Живковић

Гимназија "Стеван Јаковљевић",

Власотинце

Информатика,

Сајт за учење језика

Ментор Новица Стојилковић

Друго место Треће место
2. Вукашин Кулић ОШ "8. октобар",

Власотинце

Информатика,

Термометар са PIC 16F1847 и сензором LM 35

Ментор Новица Стојилковић

Без пласмана /

3.

Кристина Ранчић

Гимназија "Стеван Јаковљевић",

Власотинце

Физика,

Сензор KTY 81-210 карактеристика и примена

Ментори: Новица Стојилковић и Маја Вељковић

Без пласмана /

4.

Милан Димитријевић

Гимназија "Стеван Јаковљевић",

Власотинце

Физика,

Струјии извор као пуњач

Ментори: Новица Стојилковић и Маја Вељковић

без пласмана /

5.

Немања Митић

Гимназија "Стеван Јаковљевић",

Власотинце

 

Српски

Дијалекат у роману "Војвода од Лесковца" Ивана Ивановића

Менотр:Саша Станковић

Треће место без пласмана

6.

Димитриеје Павлвовић Гимназија "Стеван Јаковљевић"

Власотинце

Енглески језик,

Abortion- whose-Right

Ментор: Биљана Пиповић

Прво место Tреће место
7. Тамара Шушулић Гимназија "Стеван Јаковљевић"

Власотинце

 

Енглески језик,

Deservet or Not Deserved

Ментор: Биљана Пиповић

Треће место без пласмана
8. Јелена Милосављевић Гимназија "Стеван Јаковљевић"

Власотинце

 

Енглески језик,

Green Technology

Ментор: Биљана Пиповић

без пласмана /
9. Лука Крстић Гимназија "Стеван Јаковљевић"

Власотинце

 

Енглески језик,

Moral lesson found in Anime

Ментор: Биљана Пиповић

Треће место без пласмана
10. Ања Цокановић Гимназија "Стеван Јаковљевић"

Власотинце

 

Енглески језик,

The K-Pop Phenomenon

Ментор: Биљана Пиповић

без пласмана /

11.

Александар Видосављевић

Гимназија "Стеван Јаковљевић"

Власотинце

Психологија,

Школовање деце са посебним потребама у редовним и специјалним школама

Ментор: Драгана Станковић

Специјална награда /
12. Данило Пејчић Гимназија "Стеван Јаковљевић"

Власотинце

Психологија,

Како пропаганда утиче на ставове код средњешколаца

Ментор: Драгана Станковић

Треће место без пласмана
13. Страхиња Коцић Гимназија "Стеван Јаковљевић"

Власотинце

Психологија,

Морална одлика психопата

Ментор: Драгана Станковић

без пласмана /
14. Петар Такић Гимназија "Стеван Јаковљевић"

Власотинце

Психологија,

Страх од живота кроз паничне нападе и аксиозност код средњошколаца

Ментор: Драгана Станковић

без пласмана /
15 Анастасија Вељковић Гимназија "Стеван Јаковљевић"

Власотинце

Животна средина,

Примена ксантованог стабла биљке solonum lycopersicum за уклањање Cu(II) јона из воде

Ментор: Нела Петковић

без пласмана /
16. Анђела Митић Гимназија "Стеван Јаковљевић"

Власотинце

Животна средина,

Заштита и ремедијација земљишта од бакра применом сламе

Ментор: Нела Петковић

Прво место Треће место

+

ДПИРСС прво место

17. Дуња Илић Гимназија "Стеван Јаковљевић"

Власотинце

Животна средина,

Уклањање токсичних једињења из дуванског дима применом биљке Solanum lycopersucum

Ментор: Нела Петковић

без пласмана /
18. Нађа Ранђеловић ОШ "Синиша Јанић",

Власотинце

Биологија,

Антибиотици и здравље

Ментор: Марина Нешић

Рад урађен али ученица није учествовала на такмичењу /

 

Резултати смотре и такмичења талената у 2016. години

Р. бр.

Име и презиме

Школа

Предмет, тема, ментор

Регионална смотра

Републичка смотра

1.

Сретен Живковић

Гимназија "Стеван Јаковљевић",

Власотинце

Информатика,

Лексикон држава света

Ментор Новица Стојилковић

Прво место Треће место за укупан пласман

2

Драгана Митровић

Гимназија "Стеван Јаковљевић",

Власотинце

Физика,

Извори константне струје у електроници

Ментори: Маја Вељковић и Новица Стојилковић

без пласмана без пласмана

3

Јован Станковић

Гимназија "Стеван Јаковљевић",

Власотинце

Историја

Илија Стреља, Карађорђев војвода

Ментор: Велимир Стаменковић

без пласмана без пласмана

4

Милица Савић

Гимназија "Стеван Јаковљевић",

Власотинце

 

Хемија,

Идентификација могућих протеинских биомаркера за дијабетес у пљувачки

Менотр:Нела Петковић

Друго место Треће место за рад

5

Страхиња Коцић Гимназија "Стеван Јаковљевић"

Власотинце

Психологија,

Снови из угла средњошколаца

Ментор: Драгана Станковић

без пласмана без пласмана

6

Александра Миладиновић

Гимназија "Стеван Јаковљевић"

Власотинце

Психологија,

Утицај конформизма на формирање предрасуда о психлолозима

Ментор: Горица Миловановић

без пласмана без пласмана
7. Димитрије Павловић

ОШ "Синиша Јанић"

 

 Власотинце

Енглески језик,

WHAT DO WE EAT? FOOD ADDITIVES AND HEALTH

Ментор: Мила Ђонић и Марина Нешић

Треће место Прво место за укупан пласман

+

Прво место за рад

8

Петар Ивковић Гимназија "Стеван Јаковљевић"

Власотинце

Енглески језик

SHOULD  MARIJUANA  BE LEGALIZED?

Ментор: Биљана Пиповић

Треће место Треће место за укупан пласман

9

Тамара Шушулић

Гимназија, "Стеван Јаковљевић",

 Власотинце

 
Енглески језик,

MOTIVATING THE UNMOTIVATED

Ментор: Биљана Пиповић

без пласмана без пласмана

10

 

Анђела Митић

Гимназија, "Стеван Јаковљевић",

 Власотинце

 
Животне средина,

Примена стабла биљке Solanum Lycopersicum као биосербената за уклањање Cu(II) јона из воде

Ментор: Нела Петковић

Прво место Прво место за укупан пласман

+

Друго место за рад

Анђела Митић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце   

 

Life Science,

Одређивање садржаја олова и цинка у биљној врсти Spinacia oleracea

Ментор: Нела Петковић

ДПИРСС Треће место

11

Милица Митић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце   

 

Животне средина,

Примена стабла биљке Solanum Lycopersicum као биосербената за уклањање Cu(II) јона из воде

Ментор: Нела Петковић

Друго место Прво место за укупан пласман

+

Друго место за рад

Милица Митић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце   

Животне средина,

Примена стабла биљке Solanum Lycopersicum као биосербената за уклањање Cu(II) јона из воде

Ментор: Нела Петковић

ДПИРСС Друго место

 

Резултати смотре и такмичења талената у 2015. години

 

Р. бр.

Име и презиме

Школа

Предмет, тема, ментор

Регионална смотра

Републичка смотра

1.

Милан Коцић

Гимназија "Стеван Јаковљевић",

Власотинце

Географија,

Структура становништва општине Власотинце

Ментор Горица Миловановић

94 бода, друго место без пласмана

2

Александар Крстић

Гимназија "Стеван Јаковљевић",

Власотинце

Географија,,

Услови развоја туризма општине Власотинце

Ментор: Горица Миловановић

без пласмана без пласмана

3

Никола Станојевић

Гимназија "Стеван Јаковљевић",

Власотинце

Географија

Структура становништва општине Црна Трава

Ментор: Горица Миловановић

94 бода, друго место без пласмана

4

Катарина Синадиновић

Гимназија "Стеван Јаковљевић",

Власотинце

 

Географија,

Виноградарство у Власотинцу

Менотр:Горица Миловановић

90 бода, треће место без пласмана

5

Кристина Крстић Гимназија "Стеван Јаковљевић"

Власотинце

Географија,

Виноградарство у Власотинцу

Ментор: Горица Миловановић

није учествовала /

6

Милица Савић

Гимназија "Стеван Јаковљевић"

Власотинце

Географија,

Природне одлике општине Власотинце и негативне последице уништавања шума, вода и земљишта

Ментор: Горица Миловановић

90 бода, треће место без пласмана
7. Давид Миленковић

ОШ "Синиша Јанић"

 

 Власотинце

Информатика,

Креирање произвољног знака за LCD дисплеј коришћењем MikroPascal-a за PIC контролере

Ментор: Новица Стојилковић

без пласмана без пласмана

8

Миљан Маринковић

ОШ "Свети Сава"

 Гложане, Власотинце

 
Информатика

Креирање произвољног знака за LCD дисплеј коришћењем MikroPascal-a за PIC контролере

Ментор: Новица Стојилковић

није учествовао

/

9

Сретен Живковић

Гимназија, "Стеван Јаковљевић",

 Власотинце

 
Информатика,

Дигитрон

Ментор: Новица Стојилковић

90 бода, треће место

Диплома за 3. место

10 Суза Пешић

ОШ "Свети Сава",

 

Гложане, Власотинце

 
Енглески,

Vlasotince-"The place that exudes warmth"

Ментор: Стојан Ковачевић и Марија Павловић

без пласмана без пласмана

11

Сања Милошевић

Гимназија, "Стеван Јаковљевић",

 Власотинце

 
Енглески,

"Big brother is watching you"

Ментор: Биљана Пиповић

91 бод,

треће место

без пласмана
12 Матија Радичевић

Гимназија, "Стеван Јаковљевић",

 Власотинце

 
Енглески,

Alcosol, death in a bottle

Ментор: Биљана Пиповић

без пласмана без пласмана

13

Владимир Николић

Гимназија, "Стеван Јаковљевић",

 Власотинце  

Енглески,

Alcosol, death in a bottle

Ментор: Биљана Пиповић

без пласмана без пласмана

14

Лука Горуновић

Гимназија, "Стеван Јаковљевић",

 Власотинце  

 

Српски језик,

Depression in teens: a scary problem

Ментори: Биљана Пиповић

94 бода, друго место без пласмана

15

Анђела Ђорђевић ОШ "Свети Сава",

Гложане, Власотинце

Историја,

Велики рат (1914-*1918) и Власотинчани

Ментор: Стојан Ковачевић

без пласмана без пласмана

16

Јован Станковић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце   

 

Историја,

Власотиначки срез под турцима

Ментор: Велимир Стаменковић

без пласмана без пласмана

17

Милица Митић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце   

 

Животне средина,

Абсорпција тешких метала у младој биљци пшенице и детоксикација зеолитом

Ментор: Нела Петковић

ДПИРСС Диплома за 2. место

+

сертификат

Милица Митић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце   

Животна средина,

Абсорпција тешких метала у младој биљци пшенице и детоксикација зеолитом

Ментор: Нела Петковић и Драган Миљковић

 94 бода друго место Диплома за 1. место

+

Диплома за рад 1. место

18

Анђела Митић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце  

Животна средина,

Абсорпција тешких метала у младој биљци пшенице и детоксикација зеолитом

Ментор: Нела Петковић и Драган Миљковић

100 бода, прво место Диплома за 2. место

+

Диплома за рад 1. место

19

Анастасија Вељековић

ОШ "Синиша Јанић"

 Власотинце  

Биологија,

Буди прав - буди здрав

Ментор: Марина Нешић

90 бода треће место без пласмана
20 Јулија Миљковић

ОШ "Синиша Јанић"

 Власотинце  

 

Биологија,

Одбранбена способност организма - имунитет

Ментор: Марина Нешић

без пласмана без пласмана
21 Јована Шушулић

ОШ "Синиша Јанић"

 Власотинце  

 

Биологија,

Како видимо

Ментор: Марина Нешић

без пласмана без пласмана
22

 

Марија Благојевић

Гимназија, "Стеван Јаковљевић",

 Власотинце  

 

Физика,

Сонично оружје

Ментор: Маја Вељковић

без пласмана без пласмана
23

 

 

Маријана Пешић

Гимназија, "Стеван Јаковљевић",

 Власотинце  

 

Физика,

Израчунавање вредности магнетног поља и укупне енергије остатка супернове Г1.9+0.3

Ментор: Маја Вељковић

без пласмана без пласмана
24

 

 

Даница Ђорђевић

Гимназија, "Стеван Јаковљевић",

 Власотинце  

 

Психологија,

Стрес приликом уписа матураната на факултет

Ментор: Драгана Станковић

без пласмана без пласмана
25

 

 

 

Александра Миладиновић

Гимназија, "Стеван Јаковљевић",

 Власотинце  

 

Психологија,

Утицај ефективне везе на посттрауматски стресни поремећај

Ментор: Драгана Станковић

без пласмана без пласмана

 

Резултати смотре и такмичења талената у 2014. години

 

Р. бр.

Име и презиме

Школа

Предмет, тема, ментор

Регионална смотра

Републичка смотра

1.

Никола Станојевић

Гимназија "Стеван Јаковљевић",

Власотинце

Географија,

Депопулација општине Црна Трава,

Ментор Горица Миловановић

100 бода, прво место

Диплома за 3. место

+

диплома за рад 1. место

2

Милица Савић

Гимназија "Стеван Јаковљевић",

Власотинце

Географија,,

Природне одлике оштине Власотинце,

Ментор: Горица Миловановић

100 бода, прво место

Диплома за 3. место

+

диплома за рад 3. место

 

3

Милан Коцић

Гимназија "Стеван Јаковљевић",

Власотинце

Географија

Природно и миграционо кретање становништва оштине Власотинце

Ментор: Горица Миловановић

93 бода, друго место

Диплома за 2. место

+

диплома за рад 1. место

 

4

Милица Митић

Гимназија "Стеван Јаковљевић",

Власотинце

 

Географија,

Хидроенергетски потенцијал Власине,

Менотр:Горица Миловановић

Диплома за рад

Без пласмана

5

Лазар Стаменковић ОШ "8. октобар",

Власотинце

Информатика,

Употрeба JavaScript у изради WEB сајта ОШ "8. октобар", Власотинце

Ментор: Дејан Крстић

Без пласмана Без пласмана

6

Миљан Маринковић

ОШ "Свети Сава",

Гложане

Информатика,

Састављање ПЦ  рачунара, хардвер рачунара

Ментор: Новица Стојилковић

Без пласмана Без пласмана
7. Владимир Николић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце

Енглески,

To game or not to game

Ментор: Биљана Пиповић

90 бода, треће место

Диплома за рад 1. место

 

8

Матија Радичевић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце

 
Енглески,

To game or not to game

Ментор: Биљана Пиповић

90 бода, треће место

Диплома за рад 1. место

 

9

Петар Ивковић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце

 
Енглески,

Cults

Ментор: Биљана Пиповић

93 бода, друго место

Диплома за 3. место

+

диплома за рад 1. место

10 Миљана Ивковић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце

 
Енглески,

Cults

Ментор: Биљана Пиповић

Без пласмана без пласмана

11

Богдан Чикић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце

 
Енглески,

The death of Serbian music

Ментор: Биљана Пиповић

Без пласмана без пласмана
12 Сања Милошевић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце

 
Енглески,

Autism: A curse or a blessing?

Ментор: Биљана Пиповић

Без пласмана без пласмана

13

Александра Ђенић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце  

Историја,

Оопраштамо не заборављамо

Ментор: Милан Петковић

ICYS ТАКМИЧЕЊЕ

Диплома за 3. место

+

сертифокат

+

Медаља

14

Ивана Стојановић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце  

 

Српски језик,

Дијалектизми у "Коштани" Боре Станковића

Ментори: Сузана Пешић

Без пласмана без пласмана

15

Милица Ишљамовић ОШ "8. октобар",

Власотинце

Биологија,

Болести савременог човека

Ментор: Наташа Бркић

Без пласмана без пласмана

16

Сања Ђокић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце   

 

Биологија,

Ретке и угрожене птице власотиначког краја

Ментор: Драган Миљковић

Без пласмана Без пласмана

17

Мирјана Митић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце   

Биологија,

Ретке и угрожене птице власотиначког краја

Ментор: Драган Миљковић

90 бода, треће место Без пласмана

18

Александра Миладиновић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце  

Психологија,

Утицај ефективне везаности на успех у школи

Ментор: Драгана Станковић

90 бода, треће место

Диплома за рад 1. место

 

19

Јована гарчић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце  

Физика,

Мини хидроелектране на реци Власини

Ментор: Маја Вељковић

Без пласмана Без пласмана
20 Кристина Пешић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце  

 

Физика,

Мини хидроелектране на реци Власини

Ментор: Маја Вељковић 

92 бода, треће место

Диплома за рад 2. место

 
21 Маријана Пешић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце  

 

Физика,

Радио таласи и њихова примена

Ментор: Маја Вељковић

91 бод, треће место Без пласмана
22

 

Марија Благојевић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце  

 

Физика,

Рендгенско зрачење

Ментор: Маја Вељковић

Диплома за рад Без пласмана

 

Резултати смотре талената у 2013. години

 

Р. бр.

Име и презиме

Школа

Предмет, тема, ментор

Регионална смотра

Републичка смотра

1.

Ђорђе Чикић

ОШ 8 Октобар,

Власотинце

Информатика,

SMD кондензатори,

Ментор Новица Стојилковић

92.5 бодова, треће место

Без пласмана

2

Митић Мирослав

ОШ "Свети Сава"

Гложане, Власотинце

Историја,

Милански едикт 313-2013 (1700 година),,

Ментор: Стојан Ковачевић

96 бодова, друго место

Без пласмана

3

Невена Маринковић

ОШ "Свети Сава"

Гложане, Власотинце

Историја

Власотинчани учесници Блаканских и I светског рата

Ментор: Стојан Ковачевић

96 бодова, друго место

Без пласмана

4

Митић Анђела

ОШ "Свети Сава"

Гложане, Власотинце

 

Биологија,

Флора и фауна Власотинца и околине,

Менотр:Драган Миљковић

96 бодова, друго место

Без пласмана

5

Милица Митић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце

 

Географија,

Географски аспекти биљних и животињских врста власотиначког краја,

Ментор: Горица Миловановић

93 бодова, треће место Без пласмана

6

Милица Савић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце

 

Географија,

 Слив Власине,

Ментор: Горица Миловановић

100 бодова, прво место Прво место

+

 дплома за најуспешнији рад

7. Никола Станојевић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце

Географија,

Туристичко - географске карактеристике општине Власотинце

Ментор: Горица Миловановић

99 бодова, прво место Без пласмана

8

Милан Коцић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце

 
Географија,

Туристичко - географске карактеристике општине Власотинце,

Ментор: Горица Миловановић

97 бодова, прво место Без пласмана

9

Кристина Пешић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце

 
Физика,

Одређивање резонантне фреквенције кола наизменичне струје

Ментор: Маја Вељковић

100 бодова, прво место Без пласмана
10 Јована Гарчић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце

 
Физика,

Одређивање резонантне фреквенције кола наизменичне струје

Ментор: Маја Вељковић

Без пласмана Без пласмана

11

Марија Благојевић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце

 
Физика,

Влажност ваздуха,

Ментор: Маја Вељковић

90 бодова, треће место Без пласмана
12 Милош Пешић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце

 
Физика,

Влажност ваздуха,

Ментор: Маја Вељковић

Без пласмана Без пласмана

13

Ана Стојановић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце  

Енглески језик

Animals among us,

Ментор: Биљана Пиповић

91 бод, треће место Без пласмана

14

Кристина Петковић

Гимназија,

"Лесковац", Лесковац  

 

Енглески језик

The phenomenon of reality shows,

Ментор: Биљана Пиповић

97 бодова, прво место Трећа место

15

Филип Крстић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце   

Српски језик,

Употреба туђица у Дневнику РТС-а,

Ментор: Сузана Пешић

90 бодова, треће место Без пласмана

16

Ивана Стојановић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце   

 

Српски језик,

Падежни системи у говору власотиначких гимназијалаца,

Ментор: Сузана Пешић

90 бодова, треће мето Без пласмана

17

Јустина Видосављевић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце   

Историја,

Битка на Тумби и њен значај у   II Балканском рату

Ментор: Велимир Стаменковић

Без пласмана Без пласмана

18

Милош Цветковић

ОШ "Свети Сава"

Гложане, Власотинце

Историја,

Пећка патрираршија од цара Душана до укидања 1766. године,.

Ментор: Стојан Ковачевић

Без пласмана Без пласмана

19

Јована Петровић

ОШ "Свети Сава"

Гложане, Власотинце

 

Историја,

Хајдуци у Србији и власотинчком крају,

Ментор: Стојан Ковачевић

Без пласмана Без пласмана
20 Милош Коцић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце  

 

Физика,

Мерење температуре коришћењем полупровидничких диода и биполарних транзистора

Ментори: Маја Вељковић проф. физике и Новица Стојилковић дипл. инг. ел..

Без пласмана Без пласмана
21 Александра Такић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце  

 

Физика,

Мерење температуре коришћењем полупровидничких диода и биполарних транзистора

Ментори: Маја Вељковић проф. физике и Новица Стојилковић дипл. инг. ел..

Без пласмана Без пласмана
22

 

Маја Николић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце  

 

Физика,

Звук и ефекат буке,

Ментор: Маја Вељковић

Без пласмана Без пласмана
23 Јелица Станојевић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце  

 

Физика,

Звук и ефекат буке,

Ментор: Маја Вељковић

Без пласмана Без пласмана
24 Александра Диманић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце  

Физика,

Одрељивање хоризонталне компоненте земљиног магнетног поља,

Ментор: Маја Вељковић

Без пласмана Без пласмана
25 Мирослав Мицић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце  

Физика,

Одрељивање хоризонталне компоненте земљиног магнетног поља,

Ментор: Маја Вељковић

Без пласмана Без пласмана
26 Урош Величковић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце

Физика,

Одрељивање хоризонталне компоненте земљиног магнетног поља,

Ментор: Маја Вељковић

Без пласмана Без пласмана
27 Наталија Тодоровић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце

Физика,

Оптичка сочива и примена код оптичких инструмената

Ментор: Маја Вељковић

Без пласмана Без пласмана
28 Ненад Јевтић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце

Енглески језик,

People the great communicators

Ментор: Биљана Пиповић

Без пласмана Без пласмана
29 Богдан Чикић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце

 

Енглески језик,

Teenagers-lifestyle and health

Ментор: Биљана Пиповић

Без пласмана Без пласмана
30 Миљана Ивковић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце

Енглески језик,

Violence among us

Ментор: Биљана Пиповић

Без пласмана Без пласмана
31 Сања Милошевић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце

Енглески језик,

Wonders of the modern world

Ментор: Биљана Пиповић

Без пласмана Без пласмана

 

 

Резултати смотре талената у 2012. години

 

Р. бр.

Име и презиме

Школа

Предмет, тема, ментор

Регионална смотра

Републичка смотра

1.

Ђорђе Чикић

ОШ 8 Октобар,

Власотинце

Информатика,

SMD otpornici,

Ментор Новица Стојилковић

97.5 бодова, прво место

Без пласмана

2

 Сања Милошевић

Гимназија

"Стеван Јаковљевић", Власотинце

 

Енглески,

Conspiracy theories,

Менотр: Биљана Пиповић

Без пласмана

Без пласмана

3

Ненад Јевтић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце

Енглески,

Global Citizen,,

Ментор: Биљана Пиповић

96 бодова, друго место

Није учествовао

4

Ана Стојановић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце

Енглески,

Living green,

Ментор: Биљана Пиповић

98 бодова, прво место

Није учествовала

5

Миљана Ивковић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце

 

Енглески,

Social life in ancient greece,

Ментор: Биљана Пиповић

Без пласмана

Без пласмана

6

Филип Шушулић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце

 

Енглески,

www. knows. me ,

Ментор: Биљана Пиповић

Није учествовао Није учествовао
7. Невена Маринковић ОШ "Свети Сава",

 Гложане

Историја,

 Влсаотинце и околина од 1804. до 1860. године

Ментор: Стојан Ковачевић

95 бодова, друго место Без пласмана

8

Митић Мирослав ОШ "Свети Сава",

 Гложане

 
Историја,

 Влсаотинце и околина од 1804. до 1860. године

Ментор: Стојан Ковачевић

97 бодова, прво место Без пласмана

9

Ђурђина Мишић ОШ "Свети Сава",

 Гложане

 
Историја,

Први Балкански рат и Власотинце 1912.-1913.

Ментор: Стојан Ковачевић

96 бодова, друго место Без пласмана

10

Милица Митић ОШ "Свети Сава",

 Гложане

 
Историја,

Ослобођење власотиначког краја од Турака и присаједињење Србији

Ментор: Велимир Стаменковић

94 бодова, друго место Без пласмана

11

Филип Крстић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце  

Српски јеѕик,

Говор власотиначког села Доњег Дејана

Ментор: Суѕана Пешић

91 бод, треће место Диплома за рад

12

Сандра Прокић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце  

 

Физика,

Електрична струја у чврстим проводницима

Ментор: Маја Вељковић

Без пласмана Без пласмана

13

Александра Такић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце   

Физика,

Електрична струја у чврстим проводницима

Ментор: Маја Вељковић

Без пласмана Без пласмана

14

Ивона Миленковић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце   

 

Физика,

Утицај радиоактивног зрачења на организам, примена у медицини

Ментор: Маја Вељковић

94 бодова, друго мето Без пласмана

15

Марко Горуновић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце   

Физика,

Телевизија некад и сад

Ментор: Маја Вељковић

Без пласмана Без пласмана

16

Милош Коцић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце   

Физика,

Телевизија некад и сад

Ментор: Маја Вељковић

94 бодова, друго мето Без пласмана

17

Марко Поповић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце    

Физика,

Ултразвук

Ментор: Маја Вељковић

Без пласмана Без пласмана
18 Горан Јовановић

Гимназија,

"Стеван Јаковљевић", Власотинце  

 

Физика,

Ултразвук

Ментор: Маја Вељковић

Без пласмана Без пласмана

 

 

Резултати смотре талената у 2011. години

  

Р. бр.

Име и презиме

Школа

Предмет, тема, ментор

Регионална смотра

Републичка смотра

1.

Спасић Петар

ОШ 8 Октобар

Математика,

Трапез,

Ментор Криста Ђокић

Без пласмана

Без пласмана

2

Александар Крстић

 

ОШ С. Јанић

 

Информатика,

Web Read C,

Новица Стојилковић

Без пласмана

Без пласмана

3

Стеван Гоплубовић

ОШ 8 Октобар

Информатика,

Web Read C,

Новица Стојилковић

Без пласмана

Без пласмана

4

Маја Ристић

Гимназија С. Јаковљевић

Место фразеологизма у лексичком фонду младих Власотиначког краја

 Ментор: Марина Савић, професор српског језика и књижевности 

100 бодa,

3. место

+

диплома за рад

5

Ана Стојановић

Гимназија С. Јаковљевић

TEENAGERS AND THE WORLD AROUND THEM: FROM A TEEN POINT OF VIEW

Ментор: Биљана Пиповић

98 бодова

Без пласмана

6

Ненад Јевтић

Гимназија С. Јаковљевић

THE INFLUENCE OF MEDIA ON TEENAGERS

 Ментор: Биљана Пиповић

91 бод

Без пласмана

7

 Филип Шушулић

Гимназија С. Јаковљевић

GOD MYTH OR REALITY?

 Ментор: Биљана Пиповић

90 бодова

Без пласмана

8

Душан Митровић

Гимназија С. Јаковљевић

TEEN VIOLENCE: IS THERE A SOLUTION?

 Ментор: Биљана Пиповић

Без пласмана

Без пласмана

9

 Милица Стојановић

Гимназија С. Јаковљевић

SLAVIC MYTHOLOGY AS A PART OF SERBIAN LIFE

 Ментор: Биљана Пиповић

Без пласмана

Без пласмана

10

 Маја Тричковић

Гимназија С. Јаковљевић

TO CLONE OR NOT TO CLONE

 Менотр: Биљана Пиповић

Без пласмана

Без пласмана

11

Сандра Стојановић

Гимназија С. Јаковљевић

TEN COMMANDMENTS TODAY

Менотр: Биљана Пиповић 

90 бодова

Без пласмана

12

Мишић Ђурђина

ОШ Свети Сава, Гложана

Важни догађаји за Власотинце од почетка априла до краја деценбра 1941

 Ментор: Стојан Ковачевић

95 бодова

Без пласмана

13

Крстић Марко

ОШ Браћа Миленковић, Шишава

Власотиначки крај у Блканском рату

 Ментор: Велимир Стаменковић

Предмет: историја

Без пласмана

Без пласмана

14

Војкан Стојковић

 

ОШ Браћа Миленковић, Шишава

Климатске промене у Власотиначком крају од  1948-2001 са посебним освртом од 1. март 2010 до 28 март 2011.

 ментор: Велимир Стаменковић

предмет: Географија

Без пласмана

Без пласмана

15

Ђокић Александар

ОШ Браћа Миленковић, Шишава

Климатске промене у Власотиначком крају од  1948-2001 са посебним освртом од 1. март 2010 до 28 март 2011.

 ментор: Велимир Стаменковић

предмет: Географија

Без пласмана

Без пласмана

16

Ивана Стојановић

ОШ Браћа Миленковић, Шишава

Предмет: Српски језик,

 

Систем описних придева који одређују човека у роману на Дрини ћуприја Иве Aндрића

 

Ментор: Ирена Петровић

100 бодова

 

Диплома за рад

17

Јована Ђикић

 

ОШ Браћа Миленковић, Шишава

Српски језик,

 

Систем описних придева који одређују човека у роману на Дрини ћуприја Иве Aндрића

 

Ментор: Ирена Петровић

100 бодова

 

Диплома за рад